REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Telewizyjne Derby Ziemi Lubuskiej

Proporczyk Stelmet Falubazu Zielona Góra

Proporczyk Stelmet Falubazu Zielona Góra (fot. Wojta Zavřel)

Kevlary już zawieszone na kołku, motocykle czekają w garażach na pierwszy wiosenny wyjazd na tor. Tymczasem żużlowcy RM Solar Falubaz Zielona Góra i Moje Bermudy Stali Gorzów, staną naprzeciwko siebie w przedsezonowej rywalizacji już 1 stycznia. Zaproszeni zostali oni do udziału w popularnym teleturnieju telewizyjnym, Familiada.

Początkowo przedstawiciele obydwóch zespołów mieli zmierzyć się ze sobą w odcinku świątecznym. Data emisji uległa jednak zmianie, a drużyny rywalizować będą ze sobą w odcinku noworocznym, 1 stycznia 2021.

Z inicjatywą do wzięcia udziału w tym projekcie wyszedł były już prezes Falubazu, senator Robert Dowhan, który podsunął go prowadzącemu program, Karolowi Strasburgerowi. Zielonogórzaninie odkryli już przed kibicami skład drużyny, która będzie rywalizować w teleturnieju. Reprezentować będzie ich trener drużyny, Piotr Żyto, który do pomocy będzie miał duet w postaci kapitana, Piotra Protasiewicza i Patryka Dudka. Jak podkreślają zielonogórscy sportowcy:  Liczymy na fajną zabawę, z której pieniądze trafią na szczytny cel. Trzymajcie za nas kciuki, bo szykują się telewizyjne derby. Niewiadomą jest jeszcze skład gorzowskiej Stali. Rywalizacja ta będzie z pewnością reklamą żużla w naszym kraju.

 
 
 

Źródło: RM Solar Falubaz Zielona Góra / inf. własna
 

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8083 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl