REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Poznaliśmy nazwiska młodzieżowców GKM-u

Kacper Łobodziński

Kacper Łobodziński (fot. Łukasz Wilk)

Kacper Łobodziński i Denis Zieliński stworzą młodzieżowy duet MRGARDEN GKM-u Grudziądz w sezonie 2021. O pozostaniu w klubie swoich młodzieżowców grudziądzanie poinformowali na facebookowym profilu klubu.

Przed MRGARDEN GKM-em Grudziądz jeden z najtrudniejszych sezonów w ostatnich latach. 2021 rok będzie pełen zmian, albowiem po odejściu Artioma Łaguty skład został nieco przemeblowany. Nowym trenerem siódmej ekipy zakończonego sezonu PGE Ekstraligi został Janusz Ślączka. Do klubu dołączyli Krzysztof Kasprzak i Norbert Krakowiak. Kontrakty przedłużyli Przemysław Pawlicki, Kenneth Bjerre i Nicki Pedersen. Marcin Murawski, prezes GKM-u nie ukrywał w rozmowie z naszą korespondentką, że celem będzie utrzymanie w elicie.

Niewiadomą długo pozostawała formacja juniorska, ale wiemy już, że barw GKM-u będą w przyszłym sezonie bronić Denis Zieliński i Kacper Łobodziński. Zieliński był w sezonie 2020 jednym z podstawowych młodzieżowców grudziądzkiej ekipy, natomiast Łobodziński otrzymał szansę startu w drugiej połowie sezonu i od momentu swojego występu w Lesznie stał się stałym elementem układanki trenera Kempińskiego. Teraz obaj młodzieńcy mają być wsparciem dla starszych kolegów. Dodajmy, że wcześniej zakończenie kariery ogłosił Damian Lotarski.

Ponadto na wiosnę do kadry dołączyć może Seweryn Orgacki, który w lutym skończy 16 lat i po zdaniu licencji Ż będzie mógł występować w PGE Ekstralidze. W przyszłości o sile GKM-u stanowić mają również Wiktor Rafalski, Kevin Małkiewicz i Jan Przanowski.

źródło: GKM Grudziądz S.A.

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.988 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl