REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Krosno wzmacnia formację juniorów!

Aleks Rydlewski

Aleks Rydlewski (fot. Łukasz Wilk)

Aleks Rydlewski oraz Jakub Janik - te dwie osoby będą nosić plastrony Wilków Krosno w sezonie 2021. Są to pierwsze wzmocnienia Wilków na pozycji juniorów.

Wraz z końcem obecnego sezonu, w Krośnie rozpoczęto poszukiwania nowych twarzy na pozycje 6 i 7. Patryk Wojdyło, który dotychczas stanowił wraz z "gośćmi" o sile formacji juniorskiej, w przyszłym sezonie będzie startował już jako senior. Z tego też powodu, prezes Leśniak musiał znaleźć rozwiązanie dla tego problemu.

Rydlewski oraz Janik zostali wypożyczeni na rok z ich macierzystego klubu - eWinner Apatora Toruń. Aleks zdołał zaprezentować się na pierwszoligowych torach, ale nie zaowocowały one zdobyczami punktowymi. Jakub Janik nadal czeka, aby móc wystartować w rozgrywkach ligowych. 

 - Do tej pory sporo podglądałem na torze i w parku maszyn braci Chrisa i Jack’a Holderów, Wiktora Kułakova czy Adriana Miedzieńskiego. W Krośnie chcę wykorzystać szansę, która się przede mną otworzyła. Zrobię wszystko by nie zawieźć kibiców Wilków i zarządu klubu. Chcę przywozić dobre punkty. Z większością juniorów pierwszoligowych klubów już rywalizowałem. Żadnej walki się nie boję. Skład naszego zespołu jest mocny. Czuję, że czeka nas świetny sezon - Zapewnia Aleks Rydlewski, nowy zawodnik Cellfast Wilków Krosno. 

źródło: wilkikrosno.pl

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.273 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl