REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Kolejne nazwisko w kadrze Smederny Eskilstuna

Michael Jepsen Jensen

Michael Jepsen Jensen (fot. Arkadiusz Siwek)

Smederna Eskilstuna nie przestaje zbroić się na sezon 2021. Po rocznej przerwie w startach byli mistrzowie Szwecji powrócą do walki o złoto krajowego czempionatu. Kapitan „Kowali”, Michael Jepsen Jensen, nadal będzie zawodnikiem Smederny.

Sezon 2020 był wyjątkowy także w Szwecji. Tytułu mistrza BAUHAUS-ligan nie broniła Smederna Eskilstuna, która z powodu obostrzeń i braku możliwości wpuszczenia na trybuny kibiców zmagała się z kłopotami finansowymi. Problemy są już jednak za byłymi mistrzami kraju Trzech Koron. Do Smederny dołączają kolejni zawodnicy. Klub potwierdził porozumienie z Michaelem Jepsenem Jensenem.

- To nie była dla mnie trudna decyzja. Będę oczywiście nadal kapitanem Smederny i spróbuję wywalczyć kolejny złoty medal. Klub wrócił, dużo inwestuje w następny sezon i nie mogę się doczekać, aby być częścią drużyny i klubu w polowaniu na złoty medal - mówi dla strony internetowej szwedkiego klubu „Liglad”. - Brakowało mi fantastycznej atmosfery panującej w Eskilstunie i radości, jaką okazuje Smederna. Również organizacji, zespołu, a przede wszystkim tęskniłem za lojalnymi sponsorami i kibicami - zaznacza Duńczyk.

Kadra Smederny Eskilstuna na sezon 2021:
Gleb Czugunow
Michael Jepsen Jensen
Andrzej Lebiediew
Pontus Aspgren
Aleksandr Łoktajew
Joel Kling
Daniel Kaczmarek
Johannes Stark
Wille Bäckström

źrodło: eskilstunasmederna.se

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8537 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl