REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

eMikołajki i licytacje charytatywne dla kibiców Fogo Unii Leszno

Plastrony Unii Leszno

Plastrony Unii Leszno (fot. Wojta Zavřel)

Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 torpeduje tradycyjne Mikołajki od lat organizowane przez Fogo Unię Leszno. Klub postanowił jednak nie zostawiać kibiców bez niczego i przygotował... eMikołajki.

Kibice zwykle mogli spotkać się ze swoimi idolami 6 grudnia w leszczyńskiej galerii handlowej, gdzie był czas na wspominanie zakończonego sezonu, gry i zabawy oraz wspólne zdjęcia i rozmowy z zawodnikami Fogo Unii. Tym razem ze względu na obowiązujące obostrzenia takie wydarzenie jest niemożliwe, ale mistrzowie Polski znaleźli rozwiązanie problemu i przygotowali eMikołajki.

Fani mogą licytować 4 zestawy bardzo wartościowych gadżetów. Składają się one przede wszystkim z koszulek, kevlarów, plastronów z finałów IMP oraz plastronów klubowych i szalików, a także klubowych gadżetów. Kibice mogą licytować zestawy na facebookowym fanpage'u Fogo Unii Leszno do godziny 10:00, 7 grudnia. Dochód zostanie przeznaczony na Dom Dziecka Caritas im. Świętej Rodziny w Lesznie.

źródło: Unia Leszno

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8132 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl