REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Daniel Kaczmarek klubowym kolegą Grzegorza Zengoty

Daniel Kaczmarek

Daniel Kaczmarek (fot. Sebastian Siedlik)

Daniel Kaczmarek podpisał trzeci kontrakt na sezon 2021. Wychowanek leszczyńskiej Unii oprócz Arged Malesa TŻ Ostrovii i Smederny Eskilstuna będzie bronił także barw Nordjysk Elite Speedway, klubu z Brovst.

Zakończony sezon nie był najlepszy w wykonaniu Daniela Kaczmarka. Były już zawodnik Unii Tarnów nie miał pewnego miejsca w składzie „Jaskółek”, a kiedy otrzymywał szanse, to raczej nie spisywał się na miarę oczekiwań. Przyszły rok może być przełamaniem dla wychowanka Unii Leszno. Kaczmarek dołączył do Arged Malesa TŻ Ostrovii, a także podpisał kontrakt ze Smederną Eskilstuna. Wiemy również, że żużlowiec będzie startować w duńskiej Metal Speedway League i reprezentować barwy Nordjysk Elite Speedway.

Wcześniej kontrakt z tym samym klubem podpisał Grzegorz Zengota. Kaczmarek i Zengota będą zatem razem zdobywać punkty dla klubu z Brovst. Przypomnijmy, że w związku z wprowadzeniem nowych przepisów Kaczmarek nie podpisze kolejnego kontraktu, albowiem zawodnicy eWinner 1. Ligi Żużlowej mogą mieć aktualne tylko dwie umowy poza Polską.

źródło: Nordjysk Elite Speedway

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9266 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl