REKLAMAeWinner Banner

Od dzieciaka do... kozaka (4)

Krystian Pieszczek

Krystian Pieszczek (fot. Arkadiusz Buczyński)

Kurz już dawno opadł, ze stadionów zniknęli ostatni kibice. W świecie żużla nastała, wydawać się może, zbyt długa przerwa zimowa. Międzysezonowy czas to idealny moment na to, by powspominać sylwetki tych, bez których nie wyobrażamy sobie dzisiejszego żużla.

„Od dzieciaka do… kozaka” – jest to autorski projekt portalu speedwaynews.pl we współpracy ze sklepem internetowym pamiatkikibica.pl. Chcemy Wam przypomnieć zawodników od początku ich kariery do dnia dzisiejszego. 

Tym razem przyjrzymy się Krystianowi Pieszczkowi. Zawodnik urodzony w Gdańsku jest dwukrotnym zwycięzcą Brązowego Kasku w latach 2012 i 2013. Na jego koncie widnieje również złoty medal Drużynowych Mistrzostw Europy Juniorów, który wywalczył w 2013 roku. Pieszczek może szczycić się także osiągnięciami w Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostwach Polski czy Indywidualnych Mistrzostwach Świata Juniorów.

Zapraszamy na krótkie przeniesienie się w czasie, by wraz z fotografiami Piotra Kina, prześledzić karierę żużlowca, który nie zawodzi kibiców i bezsprzecznie dostarcza im najlepszych żużlowych emocji! 

Galerię przygotował Piotr Kin, właściciel sklepu internetowego pamiątkikibica.pl.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.954 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl