REKLAMAeWinner Banner

Kildemand klubowym kolegą Oskara Fajfera także w Szwecji

Peter Kildemand

Peter Kildemand (fot. Jarosław Pabijan)

Szwedzkie kluby kompletują składy na sezon 2021. Piraterna Motala zatrzymuje w swoich szeregach Petera Kildemanda. 31-letni Duńczyk spędzi nad jeziorem Wetter już czwarty sezon w karierze i drugi z rzędu.

Popularny „Pająk” reprezentował barwy Piraterny w latach 2016-2017, a po dwóch sezonach rozłąki dołączył do drużyny przed sezonem 2020. W kończącym się roku Peter Kildemand był liderem „Piratów” i uzyskał 18. średnią biegopunktową szwedzkiej BAUHAUS-ligan na poziomie 1,952, występując w ośmiu spotkaniach. - Peter był naszym najlepszym żużlowcem w sezonie pod względem średniej. Jest świetnym facetem, który dobrze pasuje do zespołu. Ma wielkie doświadczenie i jest w stanie wygrać każdy bieg - mówi menadżer, Daniel Davidsson.

Klubowym kolegą Kildemanda w Piraternie będzie m.in. Oskar Fajfer. Obaj żużlowcy będą także bronić barw Car Gwarant Kapi Meble Budex Startu Gniezno. Wspomnieć należy, że zawodnicy startujący w eWinner 1. Lidze Żużlowej mogą startować tylko w dwóch ligach, nie licząc polskiej.

Dotychczas ogłoszeni zawodnicy Piraterny Motala na sezon 2021:
Peter Kildemand
Jonas Seifert-Salk
Tomas H. Jonasson
Adam Ellis
Oskar Fajfer

źródło: piraterna.se


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9842 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl