REKLAMAeWinner Banner

Pogoda mu niestraszna. Jan Kvěch trenuje w Pradze

Jan Kvěch

Jan Kvěch (fot. Dariusz Biczyński - materiały prasowe)

Większość żużlowców w centralnej Europie dawno zakończyła już sezon i powoli rozpoczyna przygotowania do przyszłorocznych rozgrywek. Wydawać by się mogło, że jazda w grudniu może być utrudniona, ale Jan Kvěch nie próżnuje i w pocie czoła szlifuje formę.

REKLAMAPark Maszyn

Spora część zawodników z Europy ze względu na panujące temperatury nie może pozwolić sobie na treningi na żużlowych torach. Na Stadionie Marketa w Pradze udało się jednak doprowadzić tor do używalności, z czego we wtorek korzystał Jan Kvěch. Żużlowiec RM Solar Falubazu Zielona Góra z pewnością chce jak najlepiej przygotować się do przyszłorocznych startów m.in. w PGE Ekstralidze. Wszystko wskazuje na to, że Czech będzie podstawowym zawodnikiem w składzie trenera Piotra Żyto.

Dla Kvěcha sezon 2020 nie był wyjątkowo udany. Czeski żużlowiec miał co prawda okazję zadebiutować w PGE Ekstralidze, jednak nie najlepiej spisał się chociażby podczas finału indywidualnych mistrzostw świata juniorów w Pardubicach. Teraz z pewnością zrobi wszystko, by stać się pewnym punktem Falubazu w sezonie 2021.

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.3771 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl