REKLAMAeWinner Banner

Maciej Janowski gotowy do startów w Szwecji

Maciej Janowski

Maciej Janowski (fot. Patryk Kowalski)

Dackarna Målilla przekazała kibicom w piątkowe południe dobre wiadomości. Chęć do startów w przyszłym sezonie w barwach Dackarny zadeklarował Maciej Janowski.

Jak informuje klub, jest to wczesny prezent świąteczny dla wszystkich kibiców Dackarny. Zarząd zespołu ze Szwecji nie ma żadnych wątpliwości, co do tego, że Janowski jest jednym z najlepszych kierowców na świecie. - Macieja znam dobrze od wielu lat, kiedy miałem przyjemność gościć go w Rospiggarnie przez pół sezonu. To ambitny żużlowiec, który dzięki swojej szybkości startowej i umiejętnościom technicznym jest jednym z najlepszych kierowców na świecie - mówi dla klubowych mediów Teurnberg.

Janowski przyznał, że ciężko w tym roku było mu odpuścić stary w szwedzkiej lidze. - Teraz wróciłem i jestem z tego powodu bardzo zadowolony i naprawdę nie mogę się doczekać ponownej rywalizacji o Kaczki. Jestem gotowy do walki o mistrzostwo ligi razem z innymi w drużynie. Minęło trochę czasu, odkąd złoto wróciło do Målilli - powiedział Maciej Janowski po podpisaniu nowej umowy z klubem.

Źródło: dackarna.nu


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0237 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl