REKLAMAeWinner Banner

Protasiewicz z nowym klubem w Danii. „Nie planowałem startować w Danii w sezonie 2021"

Piotr Protasiewicz

Piotr Protasiewicz (fot. Łukasz Wilk)

Życie ma to do siebie, że często lubi zmieniać wcześniej podjęte decyzje. Piotr Protasiewicz, chociaż nie planował startów w Danii w sezonie 2021, związał się kontraktem z Outrup Speedway Club.

Pozyskanie w swoje szeregi 45-letniego Polaka działacze duńskiego klubu ogłosili za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Zawodnik zielonogórskiego Falubazu po ogłoszeniu swojej decyzji podkreślił, że początkowo nie planował ścigać się w Kraju Hamleta. Jednak po rozmowie z menedżerem drużyny z Outrup, zmienił zdanie. - Nie planowałem startować w Danii w sezonie 2021. Jednak po rozmowie z menadżerem zespołu z Outrup, zdecydowałem się związać z tym klubem kontraktem. Dziękuję za zaufanie i profesjonalne podejście. Obiecuję zrobić wszystko, co w moich siłach, aby zaprezentować się jak najlepiej na torze. Nie mogę doczekać się ścigania się z innymi zawodnikami z drużyny. Pozdrawiam wszystkich kibiców i sponsorów! - powiedział w nagraniu opublikowanym po ogłoszeniu kontraktu.

Outrup Speedway Club będzie jednocześnie jedynym zagranicznym klubem dla zielonogórskiego wychowanka. Oprócz niego, w szeregach drużyny Outrup Speedway Club w 2021 roku pojawią się też m.in. Aleksandr Łoktajew, Mathias Thoernblom, Lasse Bjerre i Tim Soerensen.

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.8967 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl