REKLAMAeWinner Banner

Luke Becker dołącza do Dackarny Målilla

Luke Becker

Luke Becker (fot. Mateusz Biskup)

Dackarna Målilla nie ustaje w kontraktowaniu nowych zawodników. Szwedzki klub nie tak dawno informował o porozumieniu z m.in. Maciejem Janowskim, a wczoraj dowiedzieliśmy się, że ekipę z południowo-wschodniej Szwecji zasili również utalentowany Amerykanin, Luke Becker.

Luke'a Beckera polscy kibice z pewnością kojarzyć mogą z występami w Kolejarzu Rawicz. 21-letni Amerykanin uchodzi za największą nadzieję speedwaya za oceanem i po krótkiej przerwie od jazdy w Polsce w 2021 roku będziemy mogli oglądać go w barwach Orła Łódź. Ponadto Becker zdecydował się także na jazdę w szwedzkiej BAUHAUS-ligan.

Becker zniecierpliwiony już czeka na jazdę w przyszłym sezonie. - Naprawdę nie mogę się doczekać bycia częścią Dackarny w 2021 roku. Ze względu na szaloną sytuację, przez którą przechodzi świat, nie jeździłem w Europie w zeszłym sezonie. To sprawiło, że jestem bardziej głodny jazdy niż kiedykolwiek, więc teraz chcę wrócić i kontynuować jazdę za oceanem. Bardzo się cieszę, że Dackarna dała mi szansę i już nie mogę się doczekać współpracy z drużyną - mówi dla klubowej strony młodzieżowy mistrz Stanów Zjednoczonych.

Dotychczas ogłoszeni zawodnicy Dackarny Målilla na sezon 2021:
Jacob Thorssell
Frederik Jakobsen
Rasmus Jensen
Kevin Wölbert
Maciej Janowski
Luke Becker
Maksymilian Bogdanowicz
Theo Johansson
Avon Van Dyck
Sammy Van Dyck

źródło: dackarna.nu


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9404 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl