REKLAMAeWinner Banner

Sławomir Kryjom: Derby Niemiec będą miały dla nas ogromne znaczenie

One-Solar Arena (Landshut)

One-Solar Arena (Landshut) (fot. Agnieszka Ratowska)

Sławomir Kryjom dla polskizuzel.pl przyznał, że jest bardzo zadowolony z terminarza 2. Ligi Żużlowej. Menedżer Landshut zaznaczył też, że derby Niemiec będą miały dla nich spore znaczenie.

Kryjom nie ukrywa swojej radości z tego, jak prezentuje się terminarz spotkań w 2. LŻ. - Cieszę się z tego, jak wygląda terminarz 2. Ligi Żużlowej, także z tego, że w pierwszej kolejce nie jedziemy. Dla nas ta pauza, to jest dobra wiadomość. Rywale odkryją karty, więc dowiemy się, kto, w jakiej jest formie.

W 2. Lidze Żużlowej pojadą dwa niemieckie kluby. Oznacza to, że drugoligowi kibice będą mieli okazję podziwiać derby Niemiec, które według Kryjoma są bardzo ważne dla klubu z Landhut. - Będzie też więcej czasu, żeby się dobrze przygotować do inauguracji z Wolfe Wittstock. Derby Niemiec będą miały dla nas ogromne znaczenie. Mecze Landshut i Wittstock mają swoją bogatą historię. W Bundeslidze trochę ich było i to zawsze były gorące spotkania. Podejrzewam, że teraz będzie jeśli nie tak samo, to na pewno podobnie.

- Ten sezon fajnie nam się układa, bo mamy Wolfe u siebie, potem wyjazd do Opola, a następnie podejmujemy u siebie zespół z Rzeszowa. Mecz w Opolu to będzie taka weryfikacja możliwości ekipy z Landshut. Oni są faworytem ligi, ale my nie pojedziemy tam na wycieczkę, lecz walczyć o dobry wynik. Przynajmniej taki, który da nam punkt bonusowy. Kolejarz jest mocny, ale powalczymy, żeby wygrać z nimi dwumecz – zauważa Kryjom.

Źródło: polskizuzel.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2629 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl