REKLAMAeWinner Banner

Speedway Hero i czujesz się jak zawodnik!

SpeedwayHero

SpeedwayHero

SpeedwayHero jest to gra, która umożliwia fanom czarnego sportu wcielić się w rolę żużlowca i rywalizować z innymi internautami. Walka o chwałę w wirtualnym świecie toczy się na wielu frontach: krajowym, międzynarodowym, indywidualnym i drużynowym.

Zacznijmy od początku.

Rozpoczynając swoją przygodę ze SpeedwayHero, już po rejestracji konta stajemy przed ważnymi wyborami. Musimy wskazać nację, którą będziemy reprezentować w zawodach. Ze strategicznego punktu widzenia jest to bardzo trudna decyzja - wybrać najbardziej liczne kraje, w których trudniej dostać się na arenę międzynarodową, jednak każdy sukces pokonania większej ilości graczy to duży prestiż, czy zadeklarować wirtualne obywatelstwo na przykład Finlandii, gdzie rywali jest zdecydowanie mniej niż Polsce i droga do choćby Drużynowego Pucharu Świata jest krótsza.

Kolejnym etapem jest wybór swoich preferencji stylu jazdy. Możemy zostać startowcem (czuć się dobrze na betonie), siłowcem (tutaj najlepiej radzić sobie na błotnistych torach) czy technikiem (tory pośrednie). Dalej możemy rozdysponować podstawową sumę umiejętności pomiędzy konkretne: technika jazdy, technika startu, siła (odpowiednio najbardziej wspierają jazdę na torach normalnych, twardych i grząskich) oraz kondycja, waleczność i refleks (odpowiedzialne za umiejętność radzenia sobie w konkretnych warunkach atmosferycznych). Po tym etapie zaczynamy prawdziwą zabawę. Każdy zawodnik żużlowy ma swój team, powinniśmy się zatem udać do zakładki personel w celu ustalenia, jak będzie wyglądał nasz.

Poziom mechanika, jakość tunera, skuteczność lekarza czy obeznanie managera to ważne elementy układanki. Musimy zaopatrzyć się w sprzęt, czyli udać się do sklepu i zakupić opony czy podstawowy silnik, który potem zaprowadzimy do tunera. Kolejno najlepiej zastanowić się nad treningiem. Ich jest aż trzy rodzaje. Pierwszy, podstawowy dba o wzrastającą sumę umiejętności poprzez trening tych, które wybierzemy. Drugi to trening tygodniowy. Odbywa się on od poniedziałku do soboty i dzięki niemu w następnym tygodniu czujemy się lepiej we wskazanych obszarach. Trzeci rodzaj treningu obejmuje formę. Możemy o nią zadbać dzięki kolejnemu członkowi naszego prywatnego personelu, czyli trenerowi osobistemu.

Gdy już jesteśmy dobrze zorganizowani - pora na znalezienie klubu. Rozgrywki ligowe to jedna z najważniejszych aren rywalizacji w SpeedwayHero. Gracze zawiązują małe społeczności i budują ciekawą otoczkę wokół swoich spotkań. Mamy do wyboru trzy ligi: polska, szwedzka i angielska. Możemy startować jednocześnie w jednej, dwóch lub we wszystkich rozgrywkach. Drużyna składa się z sześciu zawodników i według programu meczowego, walczy o wygraną z sześcioma innymi śmiałkami. Każda liga, każdy poziom (od Ekstraligi po 3. ligę) liczy osiem zespołów, co daje nam czternaście kolejek ligowych w sezonie. Potem najsłabsi spadają do niższej ligi, najlepsi są promowani wyżej a w Ekstralidze, Premiership oraz Elitserien mamy wyłonionych Drużynowych Mistrzów Kraju. Pomiędzy tułaczką po ligach mamy wiele innych wyzwań. Wcześniej deklarowaliśmy narodowość. Gracze więc w poszczególnych nacjach rywalizują w mistrzostwach kraju.

Sukces w tym turnieju nie wiąże się tylko z chwałą wśród społeczności SpeedwayHero, ale również przepustką do jej świata międzynarodowego. Najlepsza piątka każdego kraju będzie reprezentowała go w Drużynowym Pucharze Świata. Najlepsza ósemka zaś otrzyma bilet do Grand Prix Challenge. Tam stoczą bój o awans do najbardziej prestiżowego cyklu w grze - Grand Prix. To nie wszystkie zawody, z którymi mamy do czynienia. Rywalizacja toczy się również w takich turniejach jak Brązowy, Srebrny czy Złoty Kask oraz w zawodach na szczeblach juniorskich (gracze z krótkim stażem mają status juniorów). To tylko namiastka przygody, jaka czeka na Graczy w świecie SpeedwayHero.

Warto wspomnieć, że wśród graczy zawiązała się również sekcja dziennikarska, która regularnie relacjonuje wydarzenia na wirtualnych torach. Zawsze miło przeczytać o swoich dokonaniach na łamach prasy. Gra jest oczywiście darmowa, jednak za wsparcie projektu (wykup pakietu VIP) mamy dostęp do bardzo szerokich statystyk i narzędzi, które nie dają przewagi nad innymi, jednak umilają czas spędzony przy grze. Zapraszamy do rozpoczęcia kariery żużlowca nawet w ten zimowy czas, tutaj warunki do jazdy są przez cały rok. Specjalnie dla czytelników speedwaynews.pl autorzy gry przygotowali promocję: rejestrując się przez TUTAJ, otrzymacie na start miesiąc pakietu VIP w prezencie!


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.3793 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl