REKLAMAeWinner Banner

Liga szwedzka nadal ze sponsorem tytularnym

Piraterna Motala - Elit Vetlanda w Motali

Piraterna Motala - Elit Vetlanda w Motali (fot. Tomasz Juskowiak)

Elit Speedway Sweden (ESS) przedłuża współpracę z firmą BAUHAUS, która nadal pozostanie sponsorem tytularnym szwedzkiej ligi żużlowej. Nazwa „BAUHAUS-ligan” będzie w sezonie 2021 obowiązywać drugi rok z rzędu. 

Firma jest w żużlu od wielu lat, jednak do niedawna była kojarzona w zasadzie tylko z Andreasem Jonssonem. Przed kilkoma laty w zawodach parowych z cyklu Speedway Best Pairs Cup występował zespół firmy BAUHAUS, jednak ekipa nie osiągnęła w zasadzie żadnych sukcesów. Przed sezonem 2020 białoruski producent akcesoriów domowych i ogrodowych zdecydował się na podpisanie umowy z zarządem ESS. Teraz obie strony zdecydowały się na kontynuowanie współpracy.

Zadowolenia z takiej decyzji obu stron nie ukrywa Mikael Teurnbeg, menadżer ds. marketingu w Elit Speedway Sweden. - Czuję dumę i radość, że tak duża firma jak BAUHAUS nadal będzie głównym partnerem szwedzkiej ligi żużlowej. Podpisanie nowej umowy na przyszły sezon oznacza wzrost zainteresowania szwedzkim żużlem. Popularność szwedzkiego speedwaya wzrosła w 2020 roku - mówi z dumą Teurnberg. Nowa umowa to także bez wątpienia dobry interes dla BAUHAUS, albowiem szwedzka liga żużlowa to obecnie jedne z najpopularniejszych rozgrywek sportowych w kraju Trzech Koron.

źródło: elitspeedway.com


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0281 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl