REKLAMAeWinner Banner

Hansen: Rzeszów to właściwy klub dla mnie. Są tu dobrzy ludzie i... fajny tor

Kenneth Hansen

Kenneth Hansen (fot. Michał Krupa)

Kenneth Hansen został zawodnikiem Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego przed sezonem 2020. Spisał się całkiem nieźle i działacze postanowili zostawić go w zespole.

Przed sezonem mało kto chyba liczył, że Kenneth Hansen w ogóle wystąpi w barwach Rzeszowskiego Towarzystwa Żużlowego, ale wobec kontuzji Adama Ellisa i problemów Ilji Czałowa, Kenneth Hansen wskoczył do składu RzTŻ-u i swoją szansę wykorzystał. Duńczyk pojechał w pięciu spotkaniach i na koniec sezonu mógł pochwalić się średnią 1,955. - Czuję, że Rzeszów to właściwe miejsce dla mnie. To dobry klub z dobrym prezesem i ludźmi pracującymi w nim. Tor też mi się podoba, jest szybki i naprawdę to dla mnie duża przyjemność jeździć w tym miejscu - mówi Kenneth Hansen na łamach portalu Nowiny 24.

Po sezonie duński zawodnik zdecydował się na operację kolana, by być w pełni gotowym na kolejne rozgrywki. - Powoli dochodzę do siebie. Wkrótce będę mógł zacząć rehabilitację i będę pracował z prywatnym trenerem, by być w lepszej formie fizycznej niż kiedykolwiek - zapowiada. 

W związku z operacją kolana Duńczyk nie zaczął jeszcze przygotowań fizycznych do sezonu 2021. - Takie pierwsze treningi rozpocznę z początkiem stycznia. Na pewno do marca uda mi się wypracować świetną formę fizyczną - nie obawiam się o to - dodaje Duńczyk.

Święta żużlowiec RzTŻ-u spędził w gronie rodzinnym. - Trzeba na siebie uważać, ale spędziliśmy fajnie czas - podsumowuje.

Przypomnijmy, że już praktycznie po zakończeniu sezonu żużlowego w Europie, Kenneth Hansen wywalczył... indywidualne mistrzostwo Danii w wyścigach na długim torze. Wyniki z tego wydarzenia można znaleźć TUTAJ


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9164 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl