REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Piotr Szymański: Być może należałoby zaszczepić wszystkich żużlowców i działaczy

Piotr Szymański

Piotr Szymański (fot. Łukasz Wilk)

Od kilku dni głównym tematem dyskusji są szczepienia przeciwko COVID-19. Swoje zdanie postanowił wyrazić przewodniczący GKSŻ Piotr Szymański, który przedstawił pomysł o szczepieniach w środowisku żużlowym.

Temat szczepień stał się obszerny w skali całego kraju. Przewodniczący GKSŻ przyznaje, że ma zamiar się zaszczepić przeciwko koronawirusowi, gdyż obawia się o swoje zdrowie: 

Na pewno jestem w gronie osób, które zamierzają się jak najszybciej zaszczepić. Zrobię to od razu, kiedy będę mieć taką możliwość. Mam pewne choroby przewlekłe i cieszę się, że do tej pory nie przekonałem się, czym jest koronawirus i jak zareagowałby na niego mój organizm. Tak naprawdę nikt z nas nie jest w stanie przewidzieć, w jaki sposób przejdzie koronawirusa. Szczepionka jest dla mnie zatem zdecydowanie bezpieczniejszym rozwiązaniem niż podejmowanie ryzyka i narażenie się na chorobę, która ma różny przebieg – Wyjaśnia Piotr Szymański w rozmowie z portalem polskizuzel.pl 

Wraz z taką deklaracją, pojawił się temat szczepień wewnątrz żużlowego środowiska. Rozmówca wyjawił, że powstał już pewien zamysł takiego manewru, ale rozmowy rozpoczną się w przyszłym roku

 – Być może należałoby zaszczepić wszystkich żużlowców i działaczy. Na razie rzucam to jako pomysł. Proszę nie traktować tego jako zapowiedź, że tak będzie. Na pewno spotkamy się w gronie osób zarządzających polskim żużlem. Myślę, że zaczniemy o tym rozmawiać na początku nowego roku. 

źródło: polskizuzel.pl

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.162 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl