REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Zapraszamy do korzystania z kalendarza żużlowych imprez na całym świecie!

Żużel

Żużel (fot. Wojta Zavřel)

Zaczynamy Nowy Rok 2021. Liczymy na to, że w tym sezonie zobaczymy znacznie więcej żużla, niż w minionym. Mamy nadzieję, że będziemy mogli go wszyscy oglądać z perspektywy trybun. Serwis speedwaynews.pl przygotował dla fanów żużla kalendarz imprez z całego świata, który będzie na bieżąco aktualizowany.

Sezon 2020 był, jaki był. Storpedowane zostały praktycznie wszystkie rozgrywki żużlowe, bez znaczenia, w jakim kraju były planowane. Pierwotne terminarze rzadko kiedy pokrywały się z ostatecznymi rozstrzygnięciami. Mieliśmy do czynienia z ciągłym odwoływaniem, przekładaniem imprez, bądź zmianami ich lokalizacji.

Wierzymy, że sezon 2021 będzie już pod tym kątem lepszy i że uda się zrealizować znacznie więcej zawodów. Dla fanów speedwaya, którzy śledzą rozgrywki na całym świecie, serwis speedwaynews.pl przygotował kalendarz, w którym znajdą się terminy przeróżnych turniejów - począwszy od polskiej PGE Ekstraligi, kończąc na towarzyskich zmaganiach w egzotycznych dla czarnego sportu miejscach. Znajdą się również wydarzenia z innych odmian speedwaya - z torów długich, trawiastych i lodowych.

Zapraszamy do korzystania z naszego kalendarza, który będzie na bieżąco aktualizowany. Znaleźć go można na głównej stronie portalu, pod zakładką "patronaty medialne". Wystarczy najechać kursorem na interesujący nas dzień, a wydarzenia planowane w tym terminie ukażą się nam, bez dodatkowego "klikania". Duża, wygodniejsza wersja kalendarza dostępna jest zaś TUTAJ.

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.2289 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl