REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Znamy plan sparingowy Falubazu! Na początek - Mistrz Polski

Proporczyk Stelmet Falubazu Zielona Góra

Proporczyk Stelmet Falubazu Zielona Góra (fot. Wojta Zavřel)

Pierwszy ligowe spotkanie Falubaz Zielona Góra objedzie na Motoarenie, gdzie podjęty będzie przez miejscowe „Anioły”. Najpierw jednak podopieczni Piotr Żyto rywalizować będą z innymi drużynami w sparingowych starciach w marcu. Znamy już drużyny, przeciwko którym staną pod taśmą.

Plan sparingowy Falubazu przed rozpoczęciem sezonu 2021 zakłada sparingi z m.in. aktualnym Mistrzem Polski, FOGO Unią Leszno. Zielonogórzanie spotkają się również z Betard Spartą Wrocław i Orłem Łódź. - 20 i 21 marca spotkamy się sparingowo z aktualnymi Mistrzami Polski, czyli drużyną z Leszna. Nie mamy jeszcze sprecyzowanego, gdzie odbędzie się pierwsze spotkanie, a gdzie rewanż. 24 i 25 marca zmierzymy się z drużyną z Wrocławia. Tu wiemy już, że pierwsze spotkanie odbędzie się na Stadionie Olimpijskim, a dzień później spotkamy się przy W69. Na koniec tego przedsezonowego maratonu pojedziemy z pierwszoligowym Orłem Łódź. Te dwa mecze odbędą się w dniach 27 i 28 marca — mówi trener Falubaz, Piotr Żyto.

Szkoleniowiec podkreśla również, że rozmowy z klubami były szybkie, nie było problemów z dojściem do porozumienia. - Z drużynami, z którymi zmierzymy się w sparingach skontaktowaliśmy się, jak tylko pojawił się terminarz ligowych rozgrywek. Szybko ustaliliśmy daty, doszliśmy do porozumienia — zdradza w rozmowie z klubowymi mediami.

Plan sparingowy Falubazu Zielona Góra przed sezonem 2021:
20-21.03.2021 vs FOGO Unia Leszno
24.03.2021 Betard Sparta Wrocław - Falubaz Zielona Góra
25.03.2021 Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław
27-28.03.2021 vs Orzeł Łódź
 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2241 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl