REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Sędziowie żużlowi przekazali ciekawe przedmioty na licytację dla Niny Słupskiej

Krzysztof Meyze

Krzysztof Meyze (fot. Łukasz Wilk)

W zbiórce zebrano już milion złotych, ale ciągle potrzebne są środki. Bratanica sędziego żużlowego Pawła Słupskiego walczy z SMA. U Ninki zdiagnozowano rdzeniowy zanik mięśni. Potrzebne są pieniądze na terapię genową. Do pomocy przyłączyli się także sędziowie żużlowi, przekazując unikatowe przedmioty na licytację.

– Szansą na ratunek dla Ninki jest terapia genowa. Pomyśleliśmy w PGE Ekstralidze, że wspólnie z żużlowymi sędziami możemy pomóc – tłumaczy dla speedwayekstraliga.pl Przemysław Szymkowiak z PGE Ekstraligi. – Działamy w koordynacji z GKSŻ i PZM. Arbitrzy nie tylko przekazali na licytacje fantastyczne przedmioty, ale także pokazali solidarność, a przede wszystkim wszyscy chcą pomóc Ninie.

Aktualnie na wielu licytacjach i akcjach prowadzonych w całej Polsce za pośrednictwem różnych osób udało się zebrać milion złotych, ale ciągle potrzebne są dodatkowe środki, a czas nagli.

W związku z tym ruszają także żużlowe licytacje, bo każdy sędzia żużlowy, który włączył się do akcji przekazał rzecz od serca, ale też zrobił sobie z nią specjalne zdjęcie. Jeśli kibice żużla chcą poczuć się jak arbitrzy – to do wylicytowania jest sporo sędziowskiej odzieży. Na aukcjach jest też na sporo historycznych żużlowych gadżetów, plastrony, a także zawsze bardzo popularne akcesoria żużlowców.

Aukcja dostępne są TUTAJ, na facebookowej grupie przeznaczonej do wystawiania przedmiotów do licytacji.

Źródło: speedwayekstraliga.pl

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9033 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl