REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Andriej Kudriaszow o krok od podpisania kontraktu w ojczyźnie

Andriej Kudriaszow

Andriej Kudriaszow (fot. Łukasz Wilk)

Choć Turbina Bałakowo ogłosiła już skład na sezon 2021, to nadal możliwe jest, że kadra mistrzów Rosji ulegnie powiększeniu. Dyrektor sportowy klubu znad Wołgi, Siergiej Mantopt mówi, że o krok od podpisania kontraktu z Turbiną jest Andriej Kudriaszow.

Zakontraktowanie przez mistrzów Rosji Andrieja Kudriaszowa byłoby bardzo solidnym wzmocnieniem, choć i bez niego skład Turbiny może robić wrażenie. Jeśli warunki pozwolą, to fani ekipy z Bałakowa będą mogli liczyć na Emila Sajfutdinowa, natomiast na pewno barw Turbiny bronić będą m.in. Władimir Borodulin, Ilja Czałowa czy też Aleksander Kajbuszew. Okazuje się, że o krok od jazdy w ojczystej lidze jest też Andriej Kudriaszow.

Kudriaszow na sezon 2021 dość niespodziawanie podpisał kontrakt z drugoligowym OK Bedmet Kolejarzem Opole i bez wątpienia to starty dla polskiego klubu będą dla niego priorytetem, jednak jazda w Turbinie Bałakowo jest bardzo prawdopodobna. Przypomnijmy, że zawodnicy eWinner 1. LŻ. oraz 2. LŻ. oprócz Polski mogą startować tylko w dwóch ligach.

Siergiej Mantopt uważa, że jedynymi przeszkodami dla startów Kudriaszowa w Bałakowie mogą być pandemia i  ewentualne obostrzenia z nią związane. - Spotkaliśmy się z Andriejem kilka razy i omówiliśmy możliwość jego występów dla naszego zespołu. Od razu powiem, że na chwilę obecną umowa nie jest podpisana, ale sprawa jest już prawie rozwiązana. Głównym problemem jest niepewność w sytuacji pandemii. Jeśli Czałow, Kajbuszew i Borodulin nadali priorytet startom w Rosji, to Kudryashov się do tego nie spieszy. Obiecał, że odpowie później. Jeśli nie wystąpią problemy z obowiązkową kwarantanną, Andriej jest gotowy, aby wesprzeć Turbinę we wszystkich meczach w Rosji - mówi dyrektor sportowy ekipy z Bałakowa.

źródło: Speedway Club Turbina Balakovo

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8387 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl