REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Trwa obóz przygotowawczy Arged Malesa TŻ Ostrovii

Nicolai Klindt

Nicolai Klindt (fot. Łukasz Wilk)

Coraz większymi krokami zbliża się rozpoczęcie sezonu żużlowego w Polsce. Zawodnicy w pocie czoła szlifują formę przed rozpoczęciem treningów na motocyklach. Od poniedziałku trwa obóz przygotowania fizycznego dla zawodnik Arged Malesa TŻ Ostrovii.

Choć do rozpoczęcia polskiego sezonu ligowego jeszcze niemal trzy miesiące, o czym zapewnia Piotr Szymański, to zawodnicy Arged Malesa TŻ Ostrovii już od dłuższego czasu pracują nad przygotowaniem fizycznym. W poniedziałek rozpoczął się obóz, na którym obecni są wszyscy krajowi zawodnicy oraz nowy żużlowiec ostrowian – Duńczyk, Patrick Hansen. Zgrupowanie ostrowian potrwa równy tydzień.

Codzienna praca podczas obozu jest dla żużlowców bardzo wyczerpująca. - Treningi są ciekawe. Na początku mamy interwały i pracujemy trochę nad kondycją i pracą na bezdechu. Potem ćwiczymy koordynacyjnie i na końcu zawsze mamy rozciąganie. To dość ciężkie - mówi w rozmowie z portalem kurierostrowski.pl Jakub Poczta. - Staramy się raz, czasem dwa razy w tygodniu trenować na pitbike'ach, razem z trenerem i chłopakami. Podczas zgrupowania nie ma na to czasu, ale myślę, że na co dzień wszyscy trenują też indywidualnie - odpowiada zapytany o kontakt z jakimkolwiek motocyklem Poczta.

 

W poniedziałek żużlowcy Arged Malesa TŻ Ostrovia rozpoczęli tygodniowe zgrupowanie w Ostrowie na obiektach NewReh - ...

Opublikowany przez TŻ Ostrovia Wtorek, 12 stycznia 2021

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8601 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl