REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Nowy zawodnik dołącza do Falubazu Zielona Góra

Kacper Mateusz Grzelak

Kacper Mateusz Grzelak (fot. Wojta Zavřel)

Okienko transferowe już dawno za nami, ale to nie przeszkodziło RM Solar Falubazowi Zielona Góra w pozyskaniu nowego zawodnika. Czwartą ekipę poprzedniego sezonu PGE Ekstraligi zasilił Kacper Mateusz Grzelak, wychowanek Startu Gniezno.

Nowy zawodnik zielonogórzan ma być wzmocnieniem przede wszystkim podczas zawodów juniorskich. Kacper Mateusz Grzelak przez niepewne miejsce w składzie Startu Gniezno zdecydował się na opuszczenie pierwszej stolicy Polski i dołączenie do Falubazu. - Poszukiwałem wiele jazdy. Działacze z Zielonej Góry szukali juniora chociażby na zawody juniorskie. W Gnieźnie kadra młodzieżowa cały czas się poszerza, dlatego szukałem klubu - mówi nowy zawodnik zielonogórskiej ekipy.

Transfer skomentował też m.in. prezes Falubazu, Wojciech Domagała. - Jesteśmy klubem, który stawia na szkolenie młodzieży i będziemy kontynuować poprawianie umiejętności naszych chłopaków, natomiast w pełnym zakresie chcemy mieć sprawną formację młodzieżową. Kacper zgłosił się do nas, chcąc dołączyć do Falubazu, a my nie widzimy przeciwskazań dla jego jazdy w Zielonej Górze - zdradza kulisy transferu prezes ekipy z Grodu Bachusa.

 

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 1.0139 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl