REKLAMAspeedway hero
REKLAMAeWinner Banner

Memoriał Alfreda Smoczyka zależny od obostrzeń

Stadion im. Alfreda Smoczyka w Lesznie

Stadion im. Alfreda Smoczyka w Lesznie (fot. Joachim Piwek)

Na 28 marca zaplanowano tradycyjny Memoriał Alfreda Smoczyka, który zazwyczaj rozpoczyna sezon żużlowy w Lesznie. Fogo Unia Leszno na swoim facebookowym fanpage'u zaznacza jednak, że odjechanie zawodów jest zależne od obostrzeń.

Memoriał Alfreda Smoczyka zazwyczaj odbywa się na początku sezonu, jednak niektóre z ostatnich edycji musiały zostać przełożone ze względu na niekorzystną aurę. Ostatnim triumfatorem tradycyjnego turnieju w Lesznie był Emil Sajfutdinow, który w marcu 2019 roku pokonał Jarosława Hampela oraz Bartosza Smektałę. W 2020 roku memoriał połączono z walką o Czapkę Kadyrowa i za zwycięzcę uznano triumfatora Indywidualnych Mistrzostw Polski, którym okazał się być Maciej Janowski.

W tym roku impreza zaplanowana została na  28 marca, czyli ostatnią niedzielę przed planowanym rozpoczęciem sezonu w PGE Ekstralidze. Fogo Unia Leszno zwraca jednak uwagę na fakt, że rozegranie zawodów będzie zależało od restrykcji związanych z pandemią koronawirusa. Można więc sądzić, że znaczące obostrzenia spowodują odwołanie 71. Memoriału Alfreda Smoczyka lub jego przełożenie na jesienny termin. Warto dodać, że dla żużlowców Fogo Unii to w zasadzie stały element przygotowań do sezonu, o czym mówił ostatnio Piotr Baron.

źródło: Fanpage Unii Leszno

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8293 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl