REKLAMAeWinner Banner

Krzysztof Jabłoński: Kacper Mateusz Grzelak ma potencjał

Kacper Mateusz Grzelak

Kacper Mateusz Grzelak (fot. Sandra Rejzner)

RM Solar Falubaz Zielona Góra ogłosił wczoraj, że do formacji juniorskiej klubu dołączył Kacper Mateusz Grzelak, który jest wychowankiem gnieźnieńskiego Startu.Trener młodzieżowca od przygotowania fizycznego - Krzysztof Jabłoński bardzo chwali nowego zawodnika RM Solar Falubazu.

Krzysztof Jabłoński spędza zimę wraz z Kacprem Mateuszem Grzelakiem na przygotowaniach i treningach do nadchodzącego sezonu. – Trenuje już drugą zimę pod moim okiem wspólnie z innymi kolegami z drużyny Startu. Jego progres wynikowy widać wyraźnie w testach wydolnościowych . Jeśli nabierze większego przekonania, że to co robi zmierza w odpowiednim kierunku, to nie widzę przeszkód, żeby wyrósł na dojrzałego zawodnika – powiedział Jabłoński dla klubowych mediów RM Solar Falubazu.

Trener od przygotowania fizycznego przyznał, że liczy na to, iż młodzieżowiec trafi teraz na trenera, który dobrze przygotuje młodego zawodnika do startów na torze. – Dotąd brakowało mu stabilności, bo nie miał trenera, który by go prowadził. Jeśli sztab szkoleniowy go przypilnuje, wskaże odpowiednie nawyki na torze, to może być z niego pożytek co najmniej na miarę Damiana Pawliczaka, na którego, jak pamiętamy, też niewielu stawiało, a dziś ma on w swojej kolekcji najważniejsze młodzieżowe trofea. Na pewno Kacper też ma potencjał – dodaje dawny żużlowiec Falubazu.

Źródło: zuzel.falubaz.com

 

Zwrot za pierwszy zakład do 155 PLN z kodem SPEEDWAYNEWS -> sprawdź szczegóły!


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9866 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl