REKLAMAeWinner Banner

Marek Cieślak: Cały zespół ROW-u Rybnik będzie przygotowany na 100%

Marek Cieślak, Rune Holta

Marek Cieślak, Rune Holta (fot. Szymon Spychalski)

Nowy szkoleniowiec rybnickiego ROW-u - Marek Cieślak zapewnia, że jego zawodnicy będą w pełni przygotowani, mimo że nie mogą wyjechać na zgrupowanie. Jak więc trenują żużlowcy?

Trener Cieślak chętnie zabrałby swoją drużynę na kilkudniowy obóz narciarski do Orlej Skały w Szklarskiej Porębie, gdzie jeździł z reprezentacją Polski. To byłoby takie zgrupowanie bardziej integracyjne, ale chwilowo nie ma szans, żeby doszło ono do skutku. Szkoleniowiec nie chce zakłócać zawodnikom ich cyklu przygotowań. – Gdyby mieli przyjechać do Polski, to każdy miałby kwarantannę, a to mogłoby im wszystko zaburzyć. Jeśli obostrzenia zostaną poluzowane, to wtedy najpewniej zmienimy plany, ale na razie nie ma to sensu – mówi Marek Cieślak cytowany przez serwis polskizuzel.pl.

Legendarny szkoleniowiec zapewnia, że każdy z jego zawodników jak najlepiej pracuje nad swoją dyspozycją i wszyscy będą przygotowani do ligi na 100 procent swoich możliwości. Jak zatem trenują żużlowcy ROW-u? – Na miejscu, czyli w Rybniku, trenują tylko młodzi zawodnicy, a pozostali przygotowują się do sezonu indywidualnie, według sprawdzonych recept. Kacper Gomólski ćwiczy wspólnie z Patrykiem Dudkiem i akrobatami. Rune Holta jeździ na nartach i na rowerze bez względu na to, czy jest akurat w Norwegii, czy Andorze, gdzie mieszka. Michael Jepsen Jensen pracuje nad formą w Danii, Siergiej Łogaczow we Władywostoku, gdzie jeździ na nartach i żużlu na lodzie, z kolei Wiktor Trofimow na Ukrainie. Wyjechał na święta do rodziny i nie ma sensu, żeby teraz wracał, bo musiałby iść na dwa tygodnie na kwarantannę - tłumaczy Cieślak.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9524 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl