REKLAMAeWinner Banner

GKM Grudziądz z nowymi sponsorami tytularnymi!

PGE Ekstraliga

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 stycznia 2021, 12:42 komentarzy 1
Proporczyk MRGARDEN GKM Grudziądz

Proporczyk MRGARDEN GKM Grudziądz (fot. Wojta Zavřel)

Działacze GKM-u Grudziądz poinformowali właśnie swoich kibiców o podjęciu współprac z nowymi sponsorami tytularnymi. Wiadomo już, że w sezonie 2021 drużyna występować będzie w rozgrywkach PGE Ekstraligi pod nową nazwą - ZOOLESZCZ DPV LOGISTIC GKM Grudziądz.

Dzisiaj punktualnie w południe w siedzibie klubu odbyła się konferencja prasowa dla mediów, podczas której trwania włodarze żółto-niebieskich, poinformowali o podjęciu współprac sponsorskich z nowymi firmami. Nowe umowy z klubem zawarły dwie firmy - ZOOLeszcz i DPV Logistic. Będą one nowymi sponsorami tytularnymi drużyny z Grudziądza.

- ZOOLeszcz to firma zajmująca się produkcją akcesoriów dla zwierząt, działająca na rynku już od ponad 100 lat. Nasz nowy partner oferuje wszystko to, co potrzeba dla naszych zwierzaków: obroże, smycze, szelki, pejcze, kagańce, akcesoria dla gryzoni, kotów, wszelkie ozdoby i różne inne gadżety. Siedziba nowego partnera naszego klubu znajduje się w Bydgoszczy - możemy przeczytać o pierwszej ze sponsorskich firm na stronie klubowej GKM-u Grudziądz.

Drugie z przedsiębiorstw, DVG Logistic, działa z kolei w obszarze transportu, zajmując się spedycją na terenie naszego kraju, ale i przewozem międzynarodowym, na terenie całej Europy. -  Od wielu lat obsługuje m.in. branże hutnicze i geotechniczne. Charakterystyczną cechą wszystkich działań podejmowanych przez tę firmę spedycyjną jest rzetelność, terminowość i pełna informacja o przewożonym ładunku. Jej siedziba również mieści się w Bydgoszczy. 

Źródło: GKM Grudziądz
 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1027 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl