REKLAMAeWinner Banner

Zobacz „Rok próby” - nowy dokument o Apatorze! (wideo)

Motoarena im. Mariana Rose w Toruniu

Motoarena im. Mariana Rose w Toruniu (fot. Jarosław Pabijan)

”Rok próby”, pod tym tytułem kryje się mini dokument, podsumowujący miniony sezon w wykonaniu Apatora Toruń. Możemy obejrzeć już materiał ukazujący przebieg tytułowej próby w wykonaniu drużyny Tomasza Bajerskiego, która walczyła o ponowny awans do PGE Ekstraligi.

W sezonie 2019 klub z Torunia spadł z najwyższej klasy rozgrywek, po 44 latach jazdy na jej torach. Działacze klubowi stworzyli wówczas film, któremu towarzyszyło hasło „Lata świetności, rok próby. Bądź z nami!" i przekonywało kibiców „Aniołów” do dania drużynie jeszcze jednej szansy. Wówczas, zebrał on pozytywne opinie w środowisku żużlowym, będąc również nominowanym do Nagród Biznesu Sportowego za rok 2019.

Ubiegłoroczny sezon promowany był przez toruński klub pod hasłem próby, która, jak się okazuje, wypadła tak, jak oczekiwano. Podopieczni Tomasza Bajerskiego po miesiącach walki wywalczyli powrót do PGE Ekstraligi. Toruńscy działacze przygotowali z tej okazji film, podsumowujący ten sezon. - Chcieliśmy podsumować ubiegłoroczne ściganie, stąd pomysł na taki dokument. Myślę, że jest to świetne uzupełnienie całego roku. W materiale znalazły się wypowiedzi prezydenta Torunia Michała Zaleskiego, przedstawiciela naszego sponsora tytularnego, czyli firmy eWinner sp. z o.o. oraz członków naszej ekipy. Jestem przekonana, że ten film będzie wstępem do zbliżającego się sezonu 2021 i ostatecznym podsumowaniem rozdziału, jakim była eWinner 1. Ligia żużlowa - powiedziała prezes  Ilona Termińska.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9334 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl