REKLAMAeWinner Banner

Patryk Dudek: Z Rafałem Dobruckim znamy się i zawsze mieliśmy dobry kontakt

Patryk Dudek

Patryk Dudek (fot. Arkadiusz Siwek)

Rafał Dobrucki oficjalnie w grudniu 2020 roku został zaprezentowany jako nowy selekcjoner Żużlowej Reprezentacji Polski. W kadrze Polski na nadchodzący sezon swoje miejsce znalazł zawodnik RM Solar Falubazu Zielona Góra, który zna Rafała Dobruckiego jeszcze za czasów jego pracy w zielonogórskim klubie.

Patryk Dudek nie ukrywa swej radości z otrzymania powołania do szerokiej kadry Polski na sezon 2021. - Cieszę się niezmiernie z powołania do kadry narodowej i z faktu, że będę miał okazję reprezentować Polskę. Wszystko oczywiście zależeć będzie od moich wyników w lidze i turniejach indywidualnych - przyznał zawodnik w rozmowie z zuzel.falubaz.com.

Żużlowiec RM Solar Falubazu bardzo dobrze zna Rafała Dobruckiego i przyznał, że nie było momentu, w którym mieli między sobą zły kontakt. - Nowego selekcjonera kadry nie będę musiał na nowo poznawać. Z Rafałem Dobruckim znamy się i zawsze mieliśmy dobry kontakt. Był w Zielonej Górze trenerem, ale także kolegą z pary w Falubazie. Poznaliśmy się też na obozach, więc mniej więcej wiem czego mogę się spodziewać. Cieszę się, że po Marku Cieślaku przychodzi kolejna osoba, która ma doświadczenie w żużlu. Mam nadzieję, że razem stworzymy coś fajnego między sobą. Wierzę też, że razem damy dużo radości naszym kibicom - dodał na koniec Patryk Dudek.

Źródło: zuzel.falubaz.com


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9725 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl