REKLAMAeWinner Banner

Adrian Miedziński podpisał kontrakt na starty w Szwecji

Adrian Miedziński

Adrian Miedziński (fot. Łukasz Wilk)

Po rocznej nieobecności na torach BAUHAUS-ligan Adrian Miedziński powraca do jazdy w Szwecji. W 2021 roku wychowanek Apatora Toruń będzie zawodnikiem Rospiggarny Hallstavik, w barwach której miał startować także w zeszłym sezonie.

Po zmianie poziomu ligowego Adrian Miedziński dużo lepiej spisywał się w sezonie 2020. Niezłe występy w eWinner 1. Lidze Żużlowej na tyle rozbudziły ambicje 35-latka, że ten postanowił zostać w Toruniu i w zbliżającym się sezonie będzie startować w PGE Ekstralidze. eWinner Apator nie będzie jednak jedynym klubem doświadczonego żużlowca.

Miedziński postanowił podpisać kontrakt z Rospiggarną Hallstavik​, z którą był związany umową także w zeszłym roku. Z powodu specyficznego sezonu i panujących obostrzeń „Miedziak” nie wystąpił jednak w żadnym spotkaniu. Nie zdecydował się więc na zmiany i pozostanie w drużynie ze wschodniego wybrzeża Szwecji.​​​​​​ - Cieszę się, że wracam do Hallstaviku i będę mógł pracować z miłymi ludźmi, którzy są w klubie. Mam nadzieję, że kibice będą zadowoleni z tegorocznych wyników, a zawodnicy znów będą mogli jeździć przy pełnych trybunach - powiedział po podpisaniu umowy Miedziński, który wcześnie startował w Rospiggarnie w latach 2006-2007.

źródło: rospiggarna.nu
 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.8686 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl