REKLAMAeWinner Banner

Znamy nowy zarząd Polskiej Federacji Klubów Speedrowerowych!

(fot. Bartosz Fryckowski)

W niedzielę, 31 stycznia 2021 roku, doszło do walnego zgromadzenia członków Polskiej Federacji Klubów Speedrowerowych. Zebranie to miało miejsce internetowo i co najważniejsze miało charakter wyborczy. Poznaliśmy zatem działaczy, którzy przez najbliższe trzy lata będą piastować najważniejsze funkcje.

Do walki o fotel prezesa Polskiej Federacji Klubów Speedrowerowych przystąpili starający się o reelekcję Marcin Niedzielski oraz prezes KS Orła Gniezno Paweł Woźny. Zdecydowaną większość delegatów zjednał sobie pierwszy z wymienionej dwójki i to on przez kolejne trzy lata będzie najważniejszym człowiekiem w polskim speedrowerze. Niedługo później doszło do wyborów członków zarządu PFKS. Tu kandydatur było siedem, a miejsc tylko cztery. Ostatecznie oprócz Niedzielskiego w strukturach zarządu federacji znaleźli się wiceprezesi Maciej Laskowski oraz Paweł Woźny, a członkami zarządu będą Arkadiusz Słysz i Dawid Bas. 

Co przyniosą te zmiany w składzie zarządu? Z pewnością osoby Marcina Niedzielskiego, Macieja Laskowskiego i Arkadiusza Słysza to gwarancja stabilności i kontynuacji obranej przez zarząd drogi. O tyle Paweł Woźny i Dawid Bas mogą być sporym powiewem świeżości i swoją pracą mają szansę walnie przyczynić się do rozwoju speedrowera w Polsce. Nowe władze czeka teraz wiele wyzwań, wydawać się może, że ta dyscyplina stoi przed swoją szansą. Rozwój speedrowera w ciągu dwóch lat w wyraźny sposób przyśpieszył. Czy nowy zarząd obierze słuszne kierunki? To pokaże najbliższy czas.

Skład zarządu Polskiej Federacji Klubów Speedrowerowych:

Zarząd PFKS: Prezes - Marcin Niedzielski, Wiceprezesi - Maciej Laskowski, Paweł Woźny,
Członkowie Zarządu - Arkadiusz Słysz, Dawid Bas.

Komisja Rewizyjna: Krzysztof Niedzielski, Dominik Rzepka, Mariusz Detlaf


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.3455 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl