REKLAMAeWinner Banner

Analiza i przewidywania na sezon 2021 dla TS Kolejarza Opole (wideo)

Oskar Polis

Oskar Polis (fot. Kevin Sarlat)

Opolska drużyna już od kilku lat rywalizuje na drugoligowych torach z zamiarem zwieńczenia sezonu przejściem do wyższej klasy rozgrywek. W trakcie minionych miesięcy w klubie doszło do zmian zarówno na polu trenerskim, jak i w jego składzie. Drużyna przystępuje więc do nowego sezonu ponownie z ambicjami co do awansu.

W trakcie minionego okna transferowego z klubem pożegnał się Hubert Łęgowik, w zamian za to w jego szeregach pozostał m.in. Oskar Polis czy Patrick Hansen. Działacze klubu poważnie podeszli również do kwestii wzmocnień na kolejny sezon, ściągając do klubu Andrieja Kudriaszowa czy Jacoba Thorssella. Zmiany dotyczyły również funkcji menagera i trenera, które objął Piotr Mikołajczak.

Zapraszamy do wysłuchania analizy, przeprowadzonej przez naszego nowego partnera medialnego, którym jest Adam z kanału „Zakręceni w Lewo”. W filmie omówiono m.in. historię opolskiego żużla, wzmocnienia w postaci zawodników zagranicznych, analizie składu formacji seniorskiej i juniorskiej. Przeanalizowano również kwestię dotyczącą przewidywań co do sezonu 2021 w wykonaniu drużyny Kolejarza.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.5008 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl