REKLAMAeWinner Banner

Nicki Pedersen poszukuje dodatkowego mechanika

Nicki Pedersen (CZ)

Nicki Pedersen (CZ) (fot. Łukasz Wilk)

Okres międzysezonowy to nie tylko czas na doszlifowanie formy fizycznej i zaplecza sprzętowego, ale również moment na uzupełnienie składu swojego teamu. O poszukiwaniu nowego mechanika poinformował na swoim facebookowym profilu Nicki Pedersen.

Nicki Pedersen to jeden z tych zawodników, którzy najgłośniej protestowali przeciwko wprowadzeniu limitu lig dla żużlowców startujących w PGE Ekstralidze. Już w ubiegłym sezonie doświadczony Duńczyk planował startować w kilku krajach, ale wtedy na przeszkodzie stanęła pandemia i związane z nią obostrzenia. W 2021 roku pochodzący z Odense zawodnik będzie mógł startować w zaledwie dwóch państwach – Polsce oraz Danii. Dodajmy, że 43-latek nie reprezentuje już barw narodowych w zawodach drużynowych.

Pedersen mimo małej liczby startów poszukuje mechanika, który mógłby zasilić jego team. - Witajcie! Szukam kolejnego mechanika na 2021 rok. Miasta, w których będę się ścigać w zbliżającym się sezonie, to Grudziądz w Polsce oraz Holsted w Danii. Jeśli ktoś jest zainteresowany ofertą, to proszę kontakt z moim mechanikiem, Przemkiem Łubeckim lub ze mną. Nie mogę się doczekać waszego odezwu. Pozdrawiam - napisał na swoim oficjalnym fanpage'u trzykrotny indywidualny mistrz świata.
 

Hello Speedway Mechanic’s ! Im looking for 1 more mechanic for this season????????‍???????????????? The clubs im racing for in 2021 is...

Opublikowany przez Nickiego Pedersena Wtorek, 2 lutego 2021

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.961 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl