REKLAMAeWinner Banner

Gorzowski klub jesienią wyruszy w podróż do Argentyny?

Szalik Stali Gorzów

Szalik Stali Gorzów (fot. Marcin Szarejko)

Już w ten weekend Moje Bermudy Stal Gorzów odbędzie podróż na Teneryfę, gdzie zawodników będzie czekać obóz przygotowawczy do nadchodzącego sezonu. Media społecznościowe gorzowskiej Stali głoszą, że możliwe, iż nie jest to ich ostatnia dłuższa podróż.

Drużyna Moje Bermudy Stali Gorzów poinformowała w czwartkowe popołudnie swoich kibiców o otrzymaniu zaproszenia od przedstawicieli argentyńskiego żużla - Automoto Club Bahia Blanca. Jest to bardzo rozwijający się klub, gdzie na nowym torze odbyły się już w tym sezonie pierwsze zawody.

Prezes gorzowskiej Stali, Marek Grzyb na swoich mediach społecznościowych nie ukrywa z radości z otrzymania właśnie takiego zaproszenia. - Takie informacje bardzo cieszą. Stal Gorzów to uznana żużlowa marka. Być może coś z tego będzie, zobaczymy. Najważniejsze, że speedway wbrew niektórym pesymistom jednak powoli się rozwija. Ja głęboko wierzę, że żużel ma potencjał i jeszcze wróci na odpowiednie miejsce w sporcie. Myślisz Speedway, mówisz Gorzów, Stal Gorzów - możemy przeczytać na facebookowym profilu prezesa Marka Grzyba.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2437 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl