REKLAMAeWinner Banner

Robert Lambert z wielkim sponsorem

Robert Lambert

Robert Lambert (fot. Arkadiusz Siwek)

Robert Lambert ogłosił w poniedziałek, że pozyskał nowego sponsora na sezon 2021. Brytyjczyk dołącza do kilkuosobowej grupy żużlowców, którzy reprezentują znak "czerwonego byka".

Robert Lambert nie krył radości z nowego sponsora. Nic dziwnego, bowiem triumfator cyklu SEC 2020 pozyskał potężnego partnera. Jest nim Red Bull. - Wielki news! Jestem bardzo podekscytowany, mogąc ogłosić, że dołączam do rodziny Red Bull. Czekałem z tą wiadomością już od jakiegoś czasu, więc miło mi jest w końcu dać znać wszystkim - napisał Brytyjczyk w social mediach.

W sezonie 2021 aktualny mistrz Europy będzie debiutował w cyklu Speedway Grand Prix jako pełnoprawny, stały uczestnik. - W swojej żużlowej karierze idę cały czas do przodu i cieszę się, że mogę zabrać nowego partnera w tą podróż. Nie mogę się doczekać, aby reprezentować Red Bull UK - dodaje Brytyjczyk. - Ważne jest również, że jestem pierwszym brytyjskim żużlowcem sponsorowanym przez Red Bull UK. Myślę, że to wspaniale widzieć, że Red Bull UK poświęca więcej uwagi brytyjskiemu żużlowi i na dłuższą metę będzie świetnie wpasuje się do tego sportu - zaznacza.

Lambert będzie jednym z kilkuosobowej grupy zawodników jeżdżących pod znakiem czerwonego byka. Są nimi bracia Pawliccy, Emil Sajfutdinow, Maciej Janowski, czy Jarosław Hampel.

‼️BIG NEWS‼️ Very excited to announce that I am joining the Red Bull family. Been waiting with this news for quite a...

Opublikowany przez Robert Lambert Racing Poniedziałek, 15 lutego 2021

Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9727 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl