REKLAMAeWinner Banner

Zagraniczne wsparcie dla Wilków

Eduard Krčmář

Eduard Krčmář (fot. Mateusz Biskup)

Cellfast WIlki Krosno mogą się pochwalić ciekawym sponsorem. Firma Fishing Canada podpisała umowę, dzięki czemu stała się kolejnym sponsorem drużyny, ale pierwszym zza granicy. Jest to pierwszy przypadek w całej historii klubu z Podkarpacia. 

Nie tak dawno informowaliśmy o podjęciu współpracy Sparty Przemyśl z beniaminkiem nadchodzącego sezonu eWinner 1. Ligi Żużlowej. Nie trzeba było długo czekać, żeby poznać kolejny ruch marketingowy Wilków, ale tym razem sponsor pochodzi z Ameryki Północnej. 

Fishing Canada, jak sama nazwa wskazuje, zajmuje się dystrybucją akcesorii polskich producentów dla wędkarzy. Firma zarządzana jest przez Rafała Formenego, pochodzącego ze Zręcina koło Krosna, a obecnie osiadłego w Kanadzie. 

Jestem bardzo szczęśliwy, że w Krośnie powstał taki klub jak Wilki. Nie ukrywam, że lata czekałem na to by ktoś poprowadził tę drużynę do wyższej ligi. Już zakupiłem bilet lotniczy i początkiem maja przylatuję do Krosna na pierwsze domowe mecze sezonu. Przy okazji postanowiłem by moja firma wsparła klub – Argumentuje Rafał Foremny, właściciel Fishing Canada. 

Kanadyjska firma przeznaczyła swoje środki na wsparcie szkółki żużlowej Wilków. Został zakupiony motor dla adeptów, którzy będą chcieli spróbować swoich sił w tej dyscyplinie. 

Miejmy nadzieję, że taka współpraca otworzy ścieżki innym klubom, aby i one mogły pozyskać zagranicznych sponsorów w ich szeregi. 


źródło: wilkikrosno.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9839 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl