REKLAMAeWinner Banner

Zdunek Wybrzeże Gdańsk rozpoczyna nabór do szkółki

Kibice Wybrzeża Gdańsk

Kibice Wybrzeża Gdańsk (fot. Agnieszka Ratowska)

Kolejny klub rozpoczął nabór do swojej szkółki. Tym razem chętnych do uprawiania czarnego sportu poszukuje Zdunek Wybrzeże Gdańsk. Do menadżera ekipy znad morza mogą zgłaszać się adepci od 12 do 15 roku życia.

Zdunek Wybrzeże rozpoczyna poszukiwania zastępców Krystiana Pieszczka czy też Karola Żupińskiego. Do klubu zgłaszać się będą adepci, którzy chcieliby spróbować swoich sił w jeździe na żużlu. To kolejny klub, który rozpoczął zimowy nabór. 

Chętni do jazdy w Gdańsku powinni spełniać trzy warunki:
- nie mogą być młodsi niż 12 lat ani starsi niż 15,
- muszą cieszyć się dobrym zdrowiem (konieczne jest potwierdzenie w postaci badań),
- zgodę na treningi muszą wyrazić rodzice lub prawni opiekunowie.

Do dołączenia do ekipy z Gdańska gorąco zachęca szkoleniowiec dorosłej drużyny, Eryk Jóźwiak. - W okresie od listopada do początku marca pracujemy nad przygotowaniem fizycznym. Zajęcia odbywają się na sali oraz w terenie minimum trzy razy w tygodniu. Od marca zaczynamy trenigi na torze, ale zanim nastąpi magiczny moment wyjazdu na tor, musimy popracować również w warsztacie przy sprzęcie. Zapraszam wszystkich zdeterminowanych chłopaków, którzy chcieliby w przyszłości zostać żużlowcami, do zapisania się do szkółki żużlowej i zmierzenia się z tym wyzwaniem - zachęca trener Zdunek Wybrzeża.

źródło: wybrzezegdansk.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.162 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl