REKLAMAeWinner Banner

Piotr Gryszpiński: Chciałbym po prostu pokazać się z dobrej strony

Piotr Gryszpiński

Piotr Gryszpiński (fot. Łukasz Wilk)

W każdy czwartkowy wieczór na kibiców Zdunek Wybrzeża czeka transmisja na żywo, podczas której można zadawać pytania do danego zawodnika. Eryk Jóźwiak, Jakub Jamróg, Michał Gruchalski już odpowiadali na pytania kibiców. Tym razem przyszedł czas na Piotra Gryszpińskiego.

Młodzieżowiec Zdunek Wybrzeża zdradził, jakie postawił przed sobą cele na nadchodzący sezon. - Chciałbym po prostu pokazać się z dobrej strony. Będzie to mój decydujący sezon, ostatni jako młodzieżowiec. Po nim okaże się czy będę jeździł dalej czy też trzeba będzie kończyć. Celowałbym w średnią 1,5 punktu na bieg. Myślę, że jest to w moim zasięgu. Chciałbym wygrywać biegi juniorskie, a poza tym urywać punkty seniorom - przyznał zawodnik.

Co było największym dotychczasowym osiągnieciem Piotra Gryszpińskiego? - Dwukrotnie wygrywałem turniej Nice Cup. Jest tam trochę niższy poziom, ale wszyscy mają równy sprzęt i tak naprawdę każdy może zwyciężyć. Poza tym do sukcesów zaliczyłbym zdobywane punkty w lidze. Zawsze jest to czymś w rodzaju pozytywnego kopniaka do dalszej pracy.

Zawodnik gdańskiego Wybrzeża nie zwalnia tempa z przygotowaniami do sezonu 2021. - Jestem przygotowany lepiej pod względem silników. Będę dysponował trzema silnikami, takimi na ligę. Do tego dwa silniki treningowe. Myślę, że to w zupełności wystarczy. Sprzęt otrzymałem z klubu, także w tym roku to klub jest odpowiedzialny za moje silniki. Uważam też, że jestem w lepszej formie niż przed rokiem, schudłem. Nie mówię, że rok temu byłem gorzej przygotowany do sezonu, ale tym razem szczególnie wziąłem się za siebie. Trenujemy 4-5 dni w tygodniu. Mamy treningi biegowe oraz ćwiczenia na sali.

Całość transmisji jest dostępna na facebookowym profilu Zdunek Wybrzeża Gdańsk.

Źródło: wybrzezegdansk.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1062 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl