REKLAMAeWinner Banner

Lukas Fienhage: Tory we Francji są dobrze przygotowane

Lukas Fienhage

Lukas Fienhage (fot. Wojta Zavřel)

Lukas Fienhage nie ukrywa, że zależy mu na jak najlepszym przygotowaniu do startów w eWinner 1. Lidze Żużlowej. Dlatego też Niemiec zdecydował się na podpisanie kontraktu w lidze francuskiej.

Rozgrywki w lidze francuskiej według planu mają ruszyć już 28 lutego, a potrwają do 18 kwietnia. - Ja podpisałem kontrakt przede wszystkim po to, by móc przetestować silniki w warunkach ligowych i jak najlepiej przygotować się do sezonu - powiedział w rozmowie z wybrzezegdansk.pl Lukas Fienhage.

Zawodnik Zdunek Wybrzeże w swojej karierze miał już styczność z ligą francuską, więc nie ukrywa, że wie, czego ma się spodziewać. - Będę ścigał się dla zespołu z Morizes i w ubiegłym sezonie również zaliczyłem jeden turniej w barwach tego klubu. Tory we Francji są dobrze przygotowane, ponadto jeździ w tej lidze sporo ciekawych zawodników, jak choćby Bellego, Berge czy Adam Ellis.

Fienhage nie ukrywa, że liczy na to, iż da radę pokazać się przed kibicami z jak najlepszej strony. - Według mnie mogę dostać się do składu i solidnie punktować. Wierzę w siebie i potrzebuję tylko odrobinę zaufania, a będę potrafił się odpłacić. Chcę pokazać kibicom, że jestem dobrym, młodym zawodnikiem i chcę dać z siebie klubowi jak najwięcej - dodał na zakończenie.

Źródło: wybrzezegdansk.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9136 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl