REKLAMAeWinner Banner

Kolejne nazwiska w kadrze Plymouth Gladiators

Zach Cook

Zach Cook (fot. Judy Mackay)

Plymouth Gladiators nie ustają w kompletowaniu składu na sezon 2021. „Beniaminek” brytyjskiej SGB Championship po zakontraktowaniu m.in. Jasona Crumpa ogłosił również podpisanie umów z Alfie'em Bowtellem oraz Zachem Cookiem.

Ekipa z Plymouth nie próżnuje w okresie międzysezonowym. Po uzyskaniu „awansu” z National League do profesjonalnej Championship „Gladiatorzy” pozyskują kolejnych zawodników. Już pierwszy transfer był jasnym znakiem, że zespół liczy na coś więcej niż tylko miejsce w środku tabeli. Do ekipy dołączył Bjarne Pedersen, który miał co prawda zakończyć karierę po 2020 roku, ale wybuch pandemii i wyjątkowy przebieg sezonu sprawił, że Duńczyk postanowił nadal się ścigać. Nie będzie to jednak jedyny były uczestnik cyklu SGP w Plymouth – kontrakt na starty w Championship podpisał też Jason Crump.

W sobotę ekipa z południowo-zachodniej Anglii ogłosiła dwa kolejne nazwiska. Zawodnikami Plymouth Gladiators będą Alfie Bowtell oraz Zach Cook. Ten pierwszy bronił barw tej ekipy, gdy ta startowała w National League. Tego drugiego kibice mogą kojarzyć chociażby z regularnymi występami w IM Australii. Tym sposobem kadra „Gladiatorów” liczy już 5 nazwisk.

Kadra Plymouth Gladiators na sezon 2021:
Bjarne Pedersen
Jason Crump
Henry Atkins
Zach Cook
Alfie Bowtell

źródło: inf. własna


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9458 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl