REKLAMAeWinner Banner

Junior Włókniarza nie próżnuje. Powołanie do reprezentacji motywuje do działania

Bartłomiej Kowalski

Bartłomiej Kowalski (fot. Patryk Kowalski)

Bartłomiej Kowalski pilnie szlifuje formę przed nadchodzącym sezonem. Zawdonik Eltrox Włókniarza Częstochowa trenuje pod bacznym okiem Macieja Barana, a swoimi ćwiczeniami dzieli się z fanami poprzez własne media społecznościowe.

Bartłomiej Kowalski może zaliczyć ubiegłoroczne rozgrywki do całkiem udanych. Wychowanek Janusza Kołodzieja zdołał powiększyć swój dorobek medalowy o dwa srebrne krążki. Oba zdobyte w DMPJ oraz MMPK. Co więcej, młodzieżowiec Włókniarza znacznie przyczynił się do awansu Cellfast Wilków Krosno, gdzie startował w roli „gościa”. W barwach beniaminka eWinner 1. Ligi Żużlowej, uzyskał średnią biegową na poziomie 1,654. Udało mu się również wyjechać na tory PGE Ekstraligi, ale musiał on przełknąć gorzką pigułkę porażki. W trzech startach nie zanotował on punktowej zdobyczy.

Potencjał Bartka został zauważony przez Rafała Dobruckiego, który powołał go do szerokiej reprezentacji U-19. Na mocy porozumienia pomiędzy Włókniarzem a Kolejarzem Opole, Kowalskiego będziemy również oglądać na drugoligowych torach. Jak widać, przed młodym zawodnikiem bardzo pracowity sezon, a on sam nie próżnuje i pilnie się do niego przygotowuje.

W ciągu minionego weekendu, wraz ze swoim trenerem Maciejem Baranem, Bartłomiej Kowalski publikował materiały wideo, które miały zaprezentować fanom ćwiczenia, jakie wykonuje on w celu dobrego przygotowania się do trudów nadchodzącego sezonu. Każdy kibic może przekonać się, jak wyglądają dobrze przeprowadzone ćwiczenia przez żużlowca. Całość urozmaica wiedza przekazywana przez trenera, który tłumaczy widzom, jak duży wpływ ma dana czynność na sprawność fizyczną zawodnika czarnego sportu. Cykl sześciu odcinków jest możliwy do obejrzenia na mediach społecznościowych reprezentanta Polski na żużlu.

 

Zwrot za pierwszy zakład do 155 PLN z kodem SPEEDWAYNEWS -> sprawdź szczegóły!


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.927 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl