REKLAMAeWinner Banner

Pechowy upadek w Kneblowie. Michał Knapp kontuzjowany

Michał Knapp podczas niedzielnego treningu

Michał Knapp podczas niedzielnego treningu (fot. Misza Knapp Racing Team)

W niedzielę 21 lutego odbył się już trzeci w tym roku trening reprezentanta Polski w ice speedwayu. Michał Knapp niestety nie zaliczy go do udanych, gdyż pechowa sytuacja spowodowała, że doznał kontuzji.

Dzięki wsparciu chętnych do pomocy ludzi, Michał Knapp już po raz trzeci wykorzystał dogodne warunki pogodowe i zorganizował trening na zamarzniętym jeziorze. Wszystko działo się w Kneblowie niedaleko Radzynia Chełmińskiego - jego rodzinnej miejscowości. Naszemu jedynemu reprezentantowi w ice speedwayu towarzyszyła znów spora grupa fanów.

Niestety 21 lutego trening Michała okazał się pechowy. Po kilku okrążeniach przejechanym na utworzonym dzięki odśnieżaniu torze, niespodziewanie urwał się z motocykla tylny amortyzator. Spowodowało to dość mocny upadek na taflę lodu. Na nieszczęście naszego zawodnika, upadek poskutkował złamaniem obojczyka z przemieszczeniem.

Więcej informacji o stanie zdrowia Michała Knapp dowiemy się jutro. Życzymy reprezentantowi Polski jak najszybszego powrotu do pełni sprawności!

Zdjęcie RTG Michała z widocznym złamaniem obojczyka

Źródło: inf. własna


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.6068 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl