REKLAMAeWinner Banner

Hiszpania, Dubaj, czy Polska. Zobacz, jak wygląda okres przygotowawczy żużlowców! (foto)

Wiktor Jasiński

Wiktor Jasiński (fot. Moje Bermudy Stal Gorzów)

Już tylko kilka tygodni dzieli żużlowców od momentu, w którym zaczną oni swoje pierwsze treningi na torze i przedsezonowe sparingi. Zarówno dla polskich, jak i zagranicznych zawodników trwa właśnie okres przygotowawczy, w czasie którego trenują przed najbliższymi miesiącami. Zdjęciami z tych treningów chętnie dzielą się w swoich mediach społecznościowych. 

Dla żużlowców Stali Gorzów w niedzielę zakończył się właśnie ich obóz przygotowawczy. Żółto-niebiescy spędzili go na hiszpańskiej Teneryfie. Podczas obozu cała drużyna zadecydowała również o pełnieniu przez Bartosza Zmarzlika roli kapitana w kolejnym sezonie. 
 


Jak widać na załączonym poniżej filmie, Stalowcy solidnie przygotowywali się do sezonu. Trenowali m.in. na rowerach. 
 

 

Zdjęciem ze swoich przygotowań podzielił się również Emil Sajfutdinow. Rosyjski żużlowiec w tym roku wybrał się do Dubaju, gdzie, jak wielu żużlowców, trenuje na motocrossie. 

 

Na motocrossie przygotowuje się również Brytyjczyk, Dan Bewley. Zawodnik Sparty okres przygotowawczy spędził w Hiszpanii. 

 

Artiom Łaguta również należy do grona miłośników sportu motocrossowego. Jeden z najlepszych żużlowców PGE Ekstraligi i stały uczestnik cyklu SGP trenuje na torze we Włoszech.

Trafiony-zatopiony? Z pewnością takiego zakończenia treningu Maciej Janowski się nie spodziewał.surprise

Z pięknej pogody skorzystał również zawodnik Unii Leszno, Piotr Pawlicki. 

Żużlowiec do swoich ćwiczeń wzmacniających partie mięśni, zdecydował się również na użycie… konaru drzewa.

Poprzednie zdjęcia publikowane przez Leona Madsena wskazywały na to, że Duńczykowi nie straszna zimowa aura podczas treningów na rowerze. Na szczęście pogoda robi się coraz bardziej wiosenna. 

Żużlowcy Falubaz Zielonej Góry zameldowali się tymczasem w Świnoujściu, gdzie spędzą tegoroczny Falubaz Camp. Zaczęli już pierwsze treningi nad polskim morzem. 

 

Zwrot za pierwszy zakład do 155 PLN z kodem SPEEDWAYNEWS -> sprawdź szczegóły!


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9973 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl