REKLAMAeWinner Banner

Amerykanin na pokładzie „Gladiatorów” z Plymouth

Dillon Ruml

Dillon Ruml (fot. instagramowy profil żużlowca)

Ofensywa transferowa Plymouth Gladiators cały czas trwa. Po pozyskaniu liderów ekipy w postaci byłych uczestników Speedway Grand Prix, władze klubu skupiają się na młodszych zawodnikach. Kolejnym żużlowcem w „beniaminku” SGB Championship będzie Dillon Ruml.

Polscy kibice nazwisko Ruml kojarzą raczej z bratem Dillona, Maxem. Bracia Ruml nie tak dawno w Perris zdobyli parowe wicemistrzostwo Stanów Zjednoczonych, ulegając tylko duetowi Nicol-Becker. Ostatnio mniej znany z braci z niezłej strony pokazał się na znanym z wyścigów NASCAR torze w Bakersfield. Dillon Ruml ma za sobą występy w reprezentacji narodowej – był częścią drużyny USA podczas Drużynowego Pucharu Świata w 2017 roku.

- Słyszałem wiele dobrego o Dillonie. Miał on okazję jeździć na małych, technicznych torach w Stanach Zjednoczonych, które są podobne do owalu w Plymouth. Jest bardzo ambitny, a w ostatnich latach młodzi zawodnicy z USA jak Broc Nicol czy Luke Becker zaliczyli spore progresy i nie widzę powodu, dla którego Dillon miałby nie kontynuować tego trendu - mówi Mark Phillips, promotor ekipy z południowo-zachodniej Anglii.

Dillon Ruml to już szósty zawodnik na pokładzie Plymouth Gladiators. Wcześniej do drużyny dołączyli m.in. Jason Crump czy też Bjarne Pedersen.

Kadra Plymouth Gladiators na sezon 2021:
Bjarne Pedersen
Jason Crump
Henry Atkins
Dillon Ruml
Zach Cook
Alfie Bowtell

źródło: plymouth-gladiators.com


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9623 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl