REKLAMAeWinner Banner

Obfite plany treningowo-obozowe Motoru Lublin. Start w sobotę

Jakub Jamróg (C), Oskar Bober (Ż)

Jakub Jamróg (C), Oskar Bober (Ż) (fot. Przemek Gąbka / Motor Lublin)

3 kwietna, meczem na własnym torze z Eltrox Włókniarzem Częstochowa, żużlowcy Motoru Lublin rozpoczną zmagania w sezonie 2021. Obecnie wchodzą w kluczową fazę przygotowań.

W tym tygodniu po raz pierwszy przed nową edycją rozgrywek PGE Ekstraligi powinno dojść do spotkania wszystkich zawodników. Dotychczas pojawiali się w Lublinie pojedynczo, głównie celem realizacji działań marketingowych. Nie udało się, jak przed sezonem 2020, zorganizować wspólnego wyjazdu na narty. 

W nadchodzącą sobotę (27 lutego) drużyna udaje się na półwysep iberyjski, gdzie w planach jest obóz kondycyjno-integracyjny z naciskiem na jazdę na rowerach. 12 marca ekipa przeniesie się na trzy dni do Terenzano (Włochy) i tam powinno dojść do wyjazdu już właściwym sprzętem na tor żużlowy.

--> ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zamieszanie z lokalizacją nowego stadionu w Lublinie

Potencjalni sparingpartnerzy Motoru to pierwszoligowcyOd 18 do 21 marca planowany jest  pobyt „Koziołków” w Gdańsku i pierwsze mecze kontrolne z miejscowym Zdunek Wybrzeżem.  W zamiarach są też dwa sparingi z ROW-em Rybnik (15 i 26 marca), a jeśli będą ku temu sprzyjające warunki to żółto-biało-niebiescy staną też w szranki z Unią Tarnów.

Trener Motoru, Maciej Kuciapa, podkreśla, że zależy mu na jak największej liczbie przejechanych okrążeni treningowych. Z lubelskiego toru został już usunięty śnieg i teraz nastąpi czas intensywnych prac nad nawierzchnią. Motorowcy wyjadą na nią, kiedy już tylko będzie na to gotowa. 

Źródło: Dziennik Wschodni


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9851 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl