REKLAMAeWinner Banner

Castagna zasila szeregi drużyny z Championship

Michaele Paco Castagna

Michaele Paco Castagna (fot. Jarosław Pabijan)

Birmingham Brummies ogłaszają swoje pierwsze transfery. Do drużyny z SGB Championship przybywa Michele Paco Castagna. Ten 26-letni reprezentant Włoch nie jest jedynym wsparciem. Wraz z nim do klubu dołącza Jack Thomas. 

Jak wiadomo, wraz z dniem 17 maja, na trybuny wracają kibice w Wielkiej Brytanii. Drużyny, z wielkim zaangażowaniem, przygotowują się do trudów nadchodzącego sezonu 2021. Oznacza to również, że kluby ogłaszają kolejnych zawodników, którzy zdecydowali się na reprezentowanie ich barw. Dzisiaj Birmingham Brummies ogłosił, że zespół zostanie wsparty przed doświadczonego Włocha – Michele Paco Castagne, syna słynnego żużlowca, Armando.

Przed nami jeszcze sporo pracy, aby przygotować stadion oraz zespół na nadchodzący sezon – Opowiada David Mason, zarządca Brummies. – Cieszę się, że będziemy mogli znowu polegać na kibicach. Z tego też powodu, powoli zaczynamy ogłaszać zawodników. Dziś mogę powiedzieć, że Paco Castagna, ulubieniec tutejszej publiczności, będzie ponownie startował w naszych barwach.

Paco reprezentował już stołeczny zespół w sezonie 2019. Poza nim, nowym zawodnikiem Birmingham zostaje Jack Thomas, którego David Mason miał na oku od dłuższego czasu:  – Jack jest tym gościem, na którego bardzo liczę. Jego talent poznałem w 2016, kiedy byłem w Kent. Od wtedy czułem, że coś może być z tego zawodnika. Miał małe problemy w Leicester, ale po rozmowie z nim widzę, że jest zmotywowany do powrotu na tor. 

źródło: birmingham-speedway.com


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9916 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl