REKLAMAeWinner Banner

Stal bez kontaktu ze swoim zawodnikiem. Grzyb: Może zostać zawieszony

Rafał Karczmarz w kasku białym

Rafał Karczmarz w kasku białym (fot. Arkadiusz Siwek)

Jeśli potwierdzą się informacje dotyczące Rafała K., Stal Gorzów będzie zmuszona zawiesić swojego zawodnika, a on sam zostanie wezwany do klubu, gdzie będzie musiał wyjaśnić swoje postępowanie. Ostateczna decyzja dotycząca przyszłości wychowanka Stali będzie należeć do klubu i sztabu szkoleniowego.

22-letni żużlowiec miał zostać zatrzymany przez policję, będąc pod wpływem alkoholu. Rafał K. miał też obrażać funkcjonariusza, który został wezwany na miejsce w związku z zakłócaniem porządku przez wychowanka Stali Gorzów.

Z zawodnikiem Moje Bermudy Stali Gorzów oraz specHouse PSŻ-u Poznań nie da się skontaktować. - Na tę chwilę nie mamy kontaktu z zawodnikiem, ale jeśli wszystkie doniesienia się potwierdzą, to zostanie on zawieszony i wezwany do klubu na rozmowę - mówi w rozmowie ze speedwaynews.pl Marek Grzyb, prezes Moje Bermudy Stali Gorzów. - Decyzja co dalej będzie należeć do sztabu szkoleniowego Stali i do samego klubu - dodaje prezes aktualnych wicemistrzów kraju. Jeśli informacje dotyczące Rafała K. okażą się prawdziwe, to oczywiście oprócz konsekwencji zawodowych, zawodnik spotka się również oczywiście z sankcjami prawnymi.

W sezonie 2021 Rafał K. miał być przede wszystkim zawodnikiem specHouse PSŻ-u Poznań. Choć podpisał on kontrakt ze swoim macierzystym klubem, to Moje Bermudy Stal potwierdziła, że jako gość będzie startować przede wszystkim w ekipie ze stolicy Wielkopolski. Na razie jednak należy poczekać na kolejne informacje dotyczące 22-letniego gorzowianina.

źródło: inf. własna


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0546 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl