REKLAMAeWinner Banner

Już za miesiąc zgrupowanie Żużlowej Reprezentacji Polski!

Bartosz Zmarzlik

Bartosz Zmarzlik (fot. Łukasz Wilk)

Już za niespełna miesiąc, w dniach 24-26 marca, odbędzie się zgrupowanie kadr Żużlowej Reprezentacji Polski. Podopieczni nowego szkoleniowca, Rafała Dobruckiego, spotkają się w Łodzi, gdzie na torze miejscowego Orła będą trenować pod jego okiem.

Żużlowcy Reprezentacji Polski spotkają się w tym roku po raz pierwszy na zgrupowaniu w Łodzi. Ze względu na panujące warunki związane z pandemią, tegoroczne zgrupowanie przybierze inną formę, niż miało to miejsce w latach poprzednich. W tym roku to sesje treningowe na torze będą jego głównym punktem. Wezmą w nich udział zarówno seniorzy polskiej kadry, jak i jej młodzieżowcy. W poniedziałek w Łodzi stawi się kadra seniorów i żużlowców do lat 23.

W planie zgrupowania prócz wspólnego treningu na motocyklach zaplanowano również kolację, ale i kwestie związane z wypełnianiem obowiązków marketingowych. Po czwartkowym treningu, na który jako pierwsi wyjadą seniorzy, wezmą również udział w zajęciach rekreacyjnych, spotkają się również z przedstawicielami POLADY, która będzie ostatnim punktem zgrupowania dla seniorów. Zakończy się ono w piątek, ostatnią sesją treningową kadry U21.

Źródło: polskizuzel.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1286 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl