REKLAMAeWinner Banner

Duński talent Ostrovii z kontraktem w Szwecji

Patrick Hansen

Patrick Hansen (fot. Sebastian Siedlik)

Patrick Hansen oprócz startów w Danii i Polsce będzie również występować w szwedzkiej BAUHAUS-ligan. Utalentowany Duńczyk pozostaje w ekipie mistrzów kraju, Masarny Avesta i będzie startować w jednej drużynie m.in. z braćmi Pawlickimi i Marcinem Nowakiem.

Sezon 2020 był bardzo udany dla Patricka Hansena. Były już zawodnik 7R Stolaro Stali Rzeszów wykręcił 15. średnią biegową 2. Ligi Żużlowej na poziomie 1,96 i był jednym z pewniejszych punktów ekipy ze stolicy Podkarpacia. W zbliżającym się sezonie Duńczyk będzie zawodnikiem trzech klubów: duńskiego Grindsted SK, polskiej Arged Malesy Ostrów i mistrzów Szwecji, Masarny Avesta.

22-latek był związany z ekipą z Avesty już w ubiegłym roku. Wystąpił w trzech spotkaniach i zaprezentował się z całkiem niezłej strony. Bez bonusów wywalczył on 17 punktów, które dały mu średnią biegową na poziomie 1,063. Teraz postara się pomóc w obronie mistrzostwa Szwecji, w barwach Masarny będzie partnerem m.in. braci Pawlickich, Marcina Nowaka czy też Davida Bellego.

Kadra Masarny Avesta na sezon 2021:
Philip Hellström Bängs
David Bellego
Emil Millberg
Martin Smolinski
Alexander Liljekvist
Marcin Nowak
Piotr Pawlicki
Przemyslaw Pawlicki
Aleks Lundquist
Dimitri Bergé
Patrick Hansen

źródło: Masarna speedway


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0388 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl