REKLAMAeWinner Banner

Jest oświadczenie Stali Gorzów. Klub zapowiada kroki prawne

Proporczyk truly.work Stali Gorzów

Proporczyk truly.work Stali Gorzów (fot. Karolina Schmidt)

Stal Gorzów odniosła się do ostatnich medialnych doniesień dotyczących zgrupowania na Teneryfie i zajęła oficjalne stanowisko w tej sprawie.

Do całej sprawy prezes Marek Grzyb odniósł się na łamach portalu speedwaynews.pl. Przypomnijmy, że sprawa dotyczyła oskarżeń pod adresem drużyny, która to podczas wspomnianego wyjazdu miała zachowywać się niestosownie. Do całej sprawy odniosła się sama dyrekcja hiszpańskiego hotelu.

Poniżej zamieszczamy screen pełnej wiadomości Dyrekcji Barceló Hotel Group wraz z tłumaczeniem na język polski.

Tłumaczenie:
Przede wszystkim chcielibyśmy przeprosić za nieporozumienie spowodowane fałszywymi informacjami publikowanymi przez polskie media.

Prawdą jest, że pan Dariusz Ostafiński napisał do nas maila z prośba o informacje na temat pobytu członków klubu żużlowego Stal Gorzów, prawdą jest również to, że nasz szef recepcji odpowiedział mu po kilku zapytaniach.

W żadnym momencie nasz kierownik recepcji nie podał żadnych danych osobowych żadnego członka zespołu. Jak wskazałeś w e-mailu, w tych dniach były inne rezerwacje grupowe z Polski, a hotel zgłosił, że „grupa” (nigdy nie mówiliśmy o „zespole”) hałasowała w hotelu, przeszkadzając innym gościom. Wydaje się, że dziennikarz pomylił lub chciał pomylić słowo „grupa” z „zespołem”.

Chcielibyśmy powtórzyć nasze szczere przeprosiny za to ogromne nieporozumienie. Barceló Hotel Group jest niezwykle ostrożny i szanuje dane osobowe naszych klientów. W celu uzyskania wszelkich informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych, Barceló ma pełnomocnika ds. Ochrony danych, z którym można skontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej pod następującym adresem e-mail: DPO@BARCELO.COM.

Swoje stanowisko w tej sprawie zajął oficjalnie klub z Gorzowa.

Pełna treść oświadczenia Stali Gorzów:
Klub Stal Gorzów to jeden z najbardziej utytułowanych klubów żużlowych w Polsce. To wspaniała tradycja, wieloletnia historia, wielcy zawodnicy i niesamowici kibice. Zarządzanie takim klubem to ogromna satysfakcja, ale zarazem wielka odpowiedzialność. Dbanie o pozytywny wizerunek Stali Gorzów zawsze było priorytetem dla obecnego zarządu.

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy szkalujące i nieprawdziwe doniesienia medialne dotyczące naszego zgrupowania na Teneryfie. Prawda, a nie plotki zawsze broni się najlepiej, dlatego przedstawiamy Wam oficjalne przeprosiny dyrekcji Hotelu, w którym przebywał nasz klub. Z pisma jasno wynika, że nikt związany z klubem Stal Gorzów nie miał nic wspólnego z niewłaściwym i nieetycznym zachowaniem w hotelu. Będziemy również na bieżąco publikować wszystkie dokumenty i materiały, które otrzymamy i jasno udowodnią naszą rację. Dla nas najważniejsza jest prawda, a nie plotki!

Jesteśmy świadomi, że nasza praca dla klubu, dbanie o relacje sponsorskie i pozytywny wizerunek klubu mogły zostać nadszarpnięte poprzez nieprawdziwe i tendencyjne artykuły, dlatego wraz z prawnikami przygotowujemy kroki prawne, które w najbliższym czasie podejmiemy.

Pragniemy podziękować wszystkim kibicom, którzy obdarzyli nas zaufaniem i wsparciem w tym trudnym dla nas czasie. Jesteście wspaniali! Jesteśmy Zawsze Razem!


źródło: stalgorzow.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9046 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl